جدیدترین مطالب

دبیر مسابقات قرآنی عرشیان کویر گفت: خواهران و برادران برتر مرحله اول مسابقات قرآن عرشیان کویر از مساجد شهرستان نیمروز، در مجتمع فرهنگی سردار شهد حاج حبیب لک زایی، گلزار شهدای حضرت رسول اکرم (ص) شهرستان نیمروز در رده های سنی نوجوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند.

صادق لک زایی با ابراز خرسندی از برگزاری مطلوب این دوره از مسابقات قرآن، افزود: در این دوره مبلغین اعزامی و روحانیون مستقر در مساجد آزمون اولیه این مسابقات را در مساجد برگزار کردند و تعداد ۵۹ خواهر و ۱۶ برادر از تعداد ۴۸ مسجد به مرحله پایانی راه یافتند.

وی ادامه داد: نفرات برتر این مسابقات در نمازجمعه شهرستان نیمروز معرفی خواهند شد و جوایز این دوره از مسابقات از سوی هیأت امنای گلزار شهدای حضرت رسول اکرم (ص) شهرستان نیمروز و موسسه فرهنگی هنری عرشیان کویر تاسوکی اهدا خواهد شد.

امام جمعه معزز شهرستان نیمروز در اختتامیه مسابقات عرشیان کویر گفت: این مسابقات قرآنی که یکی از سنت های حسنه سردار شهید حاج حبیب لک زایی است و برگزاری آن اتفاق مبارکی است که می‌تواند موجب به‌کارگیری تعالیم قرآنی در زندگی نسل جوان و پویا شده و سیر جامعه را در مسیر تحول اخلاقی قرار دهد.

حجت الاسلام راشکی افزود: با تاکید بر این که برگزاری این مسابقات پرجاذبه‌ترین اقدام فرهنگی کشور است، ادامه داد: قرآن دارای ظرفیت بسیار بالایی در تمامی امور اجرایی کشور است و باید همه مسوولان و مردم در گسترش معنویت در جامعه اهتمام ورزند.

گفتنی است شرکت کنندگان و حاضران در مسابقات قرآنی عرشیان کویر در ادامه ضمن حضور در کنار تربت سردار شهید حاج حبیب لک زایی و شهدای آستان مقدس گلزار شهدای حضرت رسول اکرم (ص)، با قرائت فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید